Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - 125

Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-2HnD-IN wireless asztali switch
MikroTik RouterOS-sel ellátott, vezeték nélküli asztali router, amelynek a sok Gigabit Ethernet portja miatt inkább a switch funkciója kerül előtérbe. - Beépített 2.4GHz b/g/n rádió (High Power)  - 24x Gigabit Ethernet port  - 1x SFP…
Ár: 55.119 Ft + Áfa
(Br. 70.001 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-IN asztali switch
MikroTik RouterOS-sel ellátott asztali router, amelynek a sok Gigabit Ethernet portja miatt inkább a switch funkciója kerül előtérbe.  - 24x Gigabit Ethernet port - 1x SFP port  - 1x RJ45 soros port
Ár: 48.926 Ft + Áfa
(Br. 62.136 Ft)
Részletek
DR-120 120 Watt tápegység, DIN
- DIN sínre szerelhető- Kapcsolóüzemű tápegység- Bemenet: 88-264VAC; 47-63Hz- Választható 12V vagy 24V vagy 48V-os típus- Túlterhelés, túlfesz, rövidzár, túlmelegedés védelem- Méret: 65.5 x 125.2 x 100 mm
Ár: 9.592 Ft + Áfa
(Br. 12.182 Ft)
Részletek
DR-75 75 Watt tápegység, DIN
- DIN sínre szerelhető - Kapcsolóüzemű tápegység - Bemenet: 85-264VAC; 47-63Hz- Választható 12V vagy 24V vagy 48V-os típus- Túlterhelés, túlfesz, rövidzár védelem- Méret: 55.5 x 125.2 x 100 mm
Ár: 7.678 Ft + Áfa
(Br. 9.751 Ft)
Részletek
DRP-240 240 Watt tápegység, DIN
- DIN sínre szerelhető- Kapcsolóüzemű tápegység- Bemenet: 88-264VAC; 47-63Hz- Választható 24V vagy 48V-os típus- Túlterhelés, túlfesz, rövidzár, túlmelegedés védelem- Méret: 125.5 x 125.2 x 100 mm- Beépített aktív PFC funkció
Ár: 14.721 Ft + Áfa
(Br. 18.696 Ft)
Részletek
DRP-480-24 480 Watt 24 Volt tápegység, DIN
- DIN sínre szerelhető- Kapcsolóüzemű tápegység- Bemenet: 180-264VAC; 47-63Hz- Túlterhelés, túlfesz, rövidzár, túlmelegedés védelem- Méret: 227 x 125.2 x 100 mm- Beépített passzív PFC funkció
Ár: 25.429 Ft + Áfa
(Br. 32.295 Ft)
Részletek
E2000/APC SingleMode optikai pigtail kábel 2m
- E2000/APC monomódusú - 9/125um pigtail kábel - 2m hosszú
Ár: 2.240 Ft + Áfa
(Br. 2.845 Ft)
Részletek
EDR-120 120 Watt tápegység DIN
- DIN sínre szerelhető, kis méretű- Kapcsolóüzemű tápegység- Bemenet: 90-264VAC; 47-63Hz- Választható 12V vagy 24V vagy 48V-os típus- Túlterhelés, túlfesz, rövidzár, túlmelegedés védelem- Méret: 40 x 125.2 x 113.5 mm
Ár: 7.553 Ft + Áfa
(Br. 9.592 Ft)
Részletek
EDR-150-24 24V 150W tápegység DIN
- DIN sínre szerelhető, kis méretű- Kapcsolóüzemű tápegység- Bemenet: 90-264VAC; 47-63Hz- Kimenet: 24V, 6.5A- Túlterhelés, túlfesz, rövidzár, túlmelegedés védelem- Méret: 40 x 125.2 x 113.5 mm
Ár: 8.014 Ft + Áfa
(Br. 10.178 Ft)
Részletek
EDR-75 75 Watt tápegység DIN
- DIN sínre szerelhető, kis méretű- Kapcsolóüzemű tápegység- Bemenet: 90-264VAC; 47-63Hz- Választható 12V vagy 24V vagy 48V-os típus - Túlterhelés, túlfesz, rövidzár, túlmelegedés védelem- Méret: 32 x 125.2 x 102 mm
Ár: 5.972 Ft + Áfa
(Br. 7.584 Ft)
Részletek
GiV 12-26 Banner Stand by Bull akkumulátor
- Zárt rendszerű, AGM szeleppel vezérelt ólom-sav akkumulátor, gondozásmentes - Névleges feszültség: 12V - Tárolókapacitás: 26Ah - Méret: 165x175x125mm - Tömeg: 9,2kg - Pólus kivezetés: M 5 - Szállítási határidő: 3nap
Ár: 21.450 Ft + Áfa
(Br. 27.242 Ft)
Részletek
LC MultiMode optikai pigtail kábel 2m
- LC multimódusú - 50/125um pigtail kábel - 2m hosszú
Ár: 780 Ft + Áfa
(Br. 991 Ft)
Részletek
LC SingleMode optikai pigtail kábel 2m
- LC monomódusú - 9/125um pigtail kábel - 2m hosszú
Ár: 940 Ft + Áfa
(Br. 1.194 Ft)
Részletek
LK ajtónyitás érzékelő
Felületre szerelhető mágneses nyitásérzékelő. Mágnes közelében záródik. - 15 cm kábel- -50-125 C°
Ár: 655 Ft + Áfa
(Br. 832 Ft)
Részletek
LK DHT22 hőmérséklet és páratartalom szenzor
- egyszerűen csatlakoztatható LAN Controllerhez és GSM Controllerhez- Méréstartomány: hőmérséklet: -40° to 125°C; Páratartalom: 0%-100%
Ár: 1.900 Ft + Áfa
(Br. 2.413 Ft)
Részletek
LK DS18B20 hőmérséklet szenzor RJ11 vezetékkel 1wire
- egyszerűen csatlakoztatható LAN Controllerhez és GSM Controllerhez- több szenzor esetén splitter szükséges- -50 - 125 °C tartomány
Ár: 945 Ft + Áfa
(Br. 1.200 Ft)
Részletek
LK DS18B20 vízálló hőmérséklet szenzor + 1m kábel
- egyszerűen csatlakoztatható LAN Controllerhez és GSM Controllerhez- vízálló kivitel- -50 - 125 °C tartomány
Ár: 930 Ft + Áfa
(Br. 1.181 Ft)
Részletek
LK DS18B20 vízálló hőmérséklet szenzor + 3m kábel
- egyszerűen csatlakoztatható LAN Controllerhez és GSM Controllerhez- vízálló kivitel- -50 - 125 °C tartomány
Ár: 1.265 Ft + Áfa
(Br. 1.607 Ft)
Részletek
LK DS18B20+ hőmérséklet szenzor 1wire
- 1wire hőmérséklet szenzor - LAN Controllerhez és GSM Controllerhez- -50 - 125 °C tartomány- pontosság : 0,5K- a gyártói linken a leírás
Ár: 610 Ft + Áfa
(Br. 775 Ft)
Részletek
NDR-240-24 24V 240W tápegység DIN
- DIN sínre szerelhető- Kapcsolóüzemű tápegység- Kimenet: 24V, 10A- Bemenet: 90-264VAC; 47-63Hz- Túlterhelés, túlfesz, rövidzár, túlmelegedés védelem- Méret: 63 x 125,2 x 113,5 mm
Ár: 11.565 Ft + Áfa
(Br. 14.688 Ft)
Részletek
NDR-480-48 48V 480W tápegység DIN
- DIN sínre szerelhető- Kapcsolóüzemű tápegység- Kimenet: 48V, 10A- Bemenet: 90-264VAC; 47-63Hz- Túlterhelés, túlfesz, rövidzár, túlmelegedés védelem- Méret: 85.5x125.2x128.5 mm
Ár: 25.429 Ft + Áfa
(Br. 32.295 Ft)
Részletek
Optikai kábel 48x 9/125um SM Lapos kivitel
- 2x24 9/125um szállal- SM, monomódusú- Loose Tube - Kültéri, UV álló- 2500N húzószilárdság- Méretek: 12.5 x 5.5 mm
Ár: 399 Ft + Áfa
(Br. 507 Ft)
Egységár: 399 Ft +Áfa/méter
Részletek
Optikai kábel FTTH drop 2 szálas SM
- 2 db 9/125um optikai szál - FTTx előfizetői bekötőkábel- öntartó, külön feszítő szál a légi bekötéshez- további 2db acél szál a védelemhez- PE burkolat- könnyen hozzáférhető kábelek és merevítők  
Ár: 72 Ft + Áfa
(Br. 91 Ft)
Egységár: 72 Ft +Áfa/méter
Részletek
Optikai kábel FTTH drop 4 szálas SM
- 4 db 9/125um optikai szál - FTTx előfizetői bekötőkábel- öntartó, külön feszítő szál a légi bekötéshez- további 2db acél szál a védelemhez- PE burkolat- könnyen hozzáférhető kábelek és merevítők  
Ár: 91 Ft + Áfa
(Br. 116 Ft)
Egységár: 91 Ft +Áfa/méter
Részletek