Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - Bi-Di

SFP modul pár 1.25G Single Mode (S-35/53LC20D)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra S-35LC20D, a másik oldalra S-53LC20D. WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a kommunikációt. - Adatátvitel: 1.25G- Single Mode (mono módus)- Switch vagy router…
Ár: 17.196 Ft + Áfa
(Br. 21.839 Ft)
Részletek
SFP+ modul pár 10G Single Mode (S+23/S+32LC10D)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra S+23LC10D, a másik oldalra S+32LC10D. WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a kommunikációt. - Adatátvitel: 10G- Single Mode (mono módus)- Switch vagy router SFP…
Ár: 87.540 Ft + Áfa
(Br. 111.176 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP modul pár UF-SM-1G-S (single, 1G)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra UF-SM-1G-S_Tx1310nm (kék), a másik oldalra UF-SM-1G-S_Tx1550nm (sárga). WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a kommunikációt. - Adatátvitel: 1.25G- Single Mode…
Ár: 6.378 Ft + Áfa
(Br. 8.100 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP+ modul pár UF-SM-10G-S (single, 10G, kék+piros)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra UF-SM-10G-S_Tx1270nm (kék), a másik oldalra UF-SM-10G-S_Tx1330nm (sárga). WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a kommunikációt.   - Adatátvitel: 10G - Single…
Ár: 49.236 Ft + Áfa
(Br. 62.530 Ft)
Részletek