Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - e2000

E2000/APC SingleMode optikai pigtail kábel 2m
- E2000/APC monomódusú - 9/125um pigtail kábel - 2m hosszú
Ár: 2.240 Ft + Áfa
(Br. 2.845 Ft)
Részletek
E2000/APC toldó SM
- E2000/APC monomódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Ár: 2.160 Ft + Áfa
(Br. 2.743 Ft)
Részletek
Optikai 19" kihúzható patch panel, 1U, 24xSC, LC duplex, E2000 toldó s
- Kihúzható, 19" RACK-be szerelhető optikai patch panel - 1U magas - 24x SC vagy LC duplex vagy E2000 toldó számára
Ár: 11.064 Ft + Áfa
(Br. 14.051 Ft)
Részletek
Optikai 19" patch panel elolap 1U 12xSC, LC, E2000
Előlap az optikai tálcához  12 szimplex port (szimplex SC, duplex LC, MTRJ, Euro2000) 1U magas Fekete
Ár: 1.720 Ft + Áfa
(Br. 2.184 Ft)
Részletek
Optikai 19" patch panel előlap 1U 24xSC, LC, E2000
Előlap az optikai tálcához 24 szimplex port (szimplex SC, duplex LC, MTRJ, Euro2000) 1U magas Fekete
Ár: 1.990 Ft + Áfa
(Br. 2.527 Ft)
Részletek
Optikai fali kötődoboz 24xSC, LC duplex, E2000 toldó számára
- Optikai fali kötődoboz - 24xSC vagy LC duplex vagy E2000toldó számára - 350x250x80mm - Zárható
Ár: 15.520 Ft + Áfa
(Br. 19.710 Ft)
Részletek
Optikai patch E2000-LC duplex 9/125um (monomódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- E2000/APC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú
Ár: 8.125 Ft + Áfa
(Br. 10.319 Ft)
Részletek