Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - optikai kábel SC LC

Optikai patch kábel SC-LC duplex 50/125um (multimódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - SC-LC duplex csatlakozóval - 50/125um multimódusú - 2m hosszú
Ár: 2.170 Ft + Áfa
(Br. 2.756 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC-LC duplex 50/125um (multimódusú) 2m, OM3
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú- OM3 (10GBASE)- 2m hosszú
Ár: 2.366 Ft + Áfa
(Br. 3.005 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC-LC duplex 9/125um (monomódusú) 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - SC-LC duplex csatlakozóval - 9/125um monomódusú - 2m hosszú
Ár: 1.650 Ft + Áfa
(Br. 2.096 Ft)
Részletek