Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

SFP modul Multimódus

QSFP28 modul XQ+85MP01D (multi, 100G), MikroTik
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mail-ben! QSFP28 modul 4 független, full duplex 25Gbps-es csatornával,…
Ár: 27.204 Ft + Áfa
(Br. 34.549 Ft)
Részletek
SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
- Gyártó: MikroTik - Típus: S-85DLC05D - Multi-mode - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 550 m - Csatlakozó: LC
Ár: 5.349 Ft + Áfa
(Br. 6.793 Ft)
Részletek
SFP/SFP+/SFP28 modul  XS+85LC01D (multi, 25G, 100m)
- Gyártó: MikroTik- Típus: XS+85LC01D- Multi-mode- 1/10/25G SFP/SFP+/SFP28 transceiver- Hullámhossz: 850 nm- Átviteli táv max. 100 méter- Csatlakozó: Dual LC 2 év garancia
Ár: 17.918 Ft + Áfa
(Br. 22.756 Ft)
Részletek
SFP+ modul 10G Multi Mode 850nm, 300m (S+85DLC03D)
- Gyártó: MikroTik- Típus: S+85DLC03D- Multi-mode- 10G SFP+ transceiver- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max. 300 méter - Csatlakozó: Dual LC 2…
Ár: 17.690 Ft + Áfa
(Br. 22.466 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP modul UACC-OM-MM-1G-D (multi, 1G)
- Típus: UACC-OM-MM-1G-D- Multi-mode- 1.25G SFP- Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 550 m - Csatlakozó: LC
Ár: 3.227 Ft + Áfa
(Br. 4.098 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP+ modul UACC-OM-MM-10G-D (multi, 10G)
- Multi-mode- 10G SFP+- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: RX/TX 850 nm - Átviteli táv max. 300 méter - Csatlakozó: Dual LC Korábbi cikkszám: UF-MM-10G
Ár: 7.216 Ft + Áfa
(Br. 9.164 Ft)
Részletek