Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - APC sm

Aeotec Zi-Stick USB ZigBee adapter
Az Aeotec Zi-Stick (Zigbee) lehetővé teszi, hogy a Zigbee 3.0 technológiát használva saját Smart Home automatizálási helyet építs. A Zi-Stick független a platformoktól. Az…
Ár: 9.842 Ft + Áfa
(Br. 12.499 Ft)
Részletek
AQARA T1 mini Zigbee kapcsolómodul, fázis+nulla
Fogyasztásmérős, egy csatornás okos kapcsolómodul.
Ár: 8.582 Ft + Áfa
(Br. 10.899 Ft)
Részletek
E2000/APC SM 9/125 optikai pigtail kábel 0,9.mm 1.5M
- E200/APC monomódusú - 9/125um pigtail kábel - 1.5m hosszú
Ár: 1.568 Ft + Áfa
(Br. 1.991 Ft)
Részletek
E2000/APC toldó SM
- E2000/APC monomódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Ár: 2.526 Ft + Áfa
(Br. 3.208 Ft)
Részletek
Fibaro Wall Plug (Type F)
A Fibaro Wall Plug egy hálózati aljzatba dugható kapcsoló-adapter, fogyasztásméréssel. Maximálisan 2,5 kW teljesítményű készülékek…
Ár: 19.678 Ft + Áfa
(Br. 24.991 Ft)
Részletek
Frient Smart Cable Zigbee
KIFUTÓ TERMÉK. A KÉSZLET EREJÉIG RENDELHETŐ. A Smart Cable egy áramfogyasztást is figyelő kapcsoló relé. Csatlakoztassuk elektromos radiátor, ventilátor vagy más…
Eredeti ár: 17.266 Ft + Áfa
(Br. 21.928 Ft)
Akciós ár: 12.950 Ft + Áfa
(Br. 16.447 Ft)
Részletek
HARDKERNEL ODROID-N2L 4GByte
A népszerű ODROID-N2+ olcsóbb, kisebb változata. Ennek az eszköznek a fejlesztése valójában több ügyfél kérésére indult. Elégedettek voltak a…
Ár: 30.454 Ft + Áfa
(Br. 38.677 Ft)
Részletek
HARDKERNEL UPS Kit ODROID-M1S-hez
- Szünetmentes megoldás kifejezetten az ODROID-M1S számára- 18650-es típusú Li-Ion akkumulátortartóval, töltésvezérlő IC-vel és 5 V-os DCDC step up konverterrel van…
Ár: 4.717 Ft + Áfa
(Br. 5.991 Ft)
Részletek
Iskra BICOM432-40-WM1 Bistable Kontraktor + Mérő
A Qubino Smart Meter kiegészítője, azzal együtt képes működni. 32 A-ig a teljesítményt tudja ki- és bekapcsolni. Optikai kommunikációs porttal (IR) kommunikál a Smart…
Ár: 23.059 Ft + Áfa
(Br. 29.285 Ft)
Részletek
Iskra IKA232-20 2 pólusos kontraktor
  A Qubino Smart Meter a kontraktor segítségébel 32 A teljesítményig tud ki- és bekapcsolni. Az IKA232-20-on található A1-es és a Smart Meter-en található 5-ös…
Ár: 8.631 Ft + Áfa
(Br. 10.961 Ft)
Részletek
LAN controller Relay board, 1-es
1 db relay, kivezetett sorkapcsokkal LAN és GSM Controllerhez realy: 240V/16A  (NO, NC, N)Tápfeszültség: 12V (8,4-28V)
Ár: 1.359 Ft + Áfa
(Br. 1.726 Ft)
Részletek
Lite AP GPS kültéri 5GHz bázis
Komplett, 5 GHz-es, airMAX ac bázisállomás nagy adatátviteli sávszélességű pont-multipont kapcsolatokhoz. Tartalmaz még egy 2,4 GHz-es rádiót is, amin keresztül a…
Ár: 33.999 Ft + Áfa
(Br. 43.179 Ft)
Részletek
MaxLink PSBT-10-8P-250 8 portos POE switch + táp
10 portos switch 8 port POE kimenettel 2 uplink porttal. A szabvány POE (802.3af/at/bt) eszközöket automatikusan felismeri és megtáplálja portonként maximum 30 Watt teljesítményig 2-8 porton…
Ár: 21.197 Ft + Áfa
(Br. 26.920 Ft)
Részletek
MaxLink PSBT-19-16P-250 18 portos POE switch + táp
19 portos switch 16 port POE kimenettel 3 uplink porttal, amiből az egyik SFP combo port. A szabvány POE (802.3af/at) eszközöket automatikusan felismeri és megtáplálja portonként maximum 30 Watt…
Ár: 62.153 Ft + Áfa
(Br. 78.934 Ft)
Részletek
MaxLink PSBT-28-24P-250 28 portos POE switch + táp
28 portos switch 24 port POE kimenettel, 2 darab Gigabites uplink és 2 darab Gigabites SFP combo porttal. A szabvány POE (802.3af/at) eszközöket automatikusan felismeri és megtáplálja portonként…
Ár: 77.595 Ft + Áfa
(Br. 98.546 Ft)
Részletek
MaxLink PSBT-6-4P-250 4 portos POE switch + táp
6 portos switch 4 port POE kimenettel 2 uplink porttal. A szabvány POE (802.3af/at/bt) eszközöket automatikusan felismeri és megtáplálja portonként maximum 30 Watt teljesítményig 2-4 porton…
Ár: 14.445 Ft + Áfa
(Br. 18.345 Ft)
Részletek
NanoStation M2 airMAX 2.4GHz kültéri AP/Kliens
Nagy adatátviteli sávszélességű, 2.4GHz-es pont-pont, vagy pont-multipont kapcsolatokhoz.   - 150+ Mbps adatátvitel - 2x2 MIMO TDMA technológia - Kimenő teljesítmény max. 28dBm -…
Ár: 32.835 Ft + Áfa
(Br. 41.700 Ft)
Részletek
NanoStation M5 airMAX 5GHz kültéri AP/Kliens
Nagy adatátviteli sávszélességű, 5GHz-es pont-pont, vagy pont-multipont kapcsolatokhoz. - 150+ Mbps adatátvitel - 2x2 MIMO TDMA technológia - 2x 10/100Mb Ethernet port - 24V POE…
Ár: 29.790 Ft + Áfa
(Br. 37.833 Ft)
Részletek
NetBox 5 ax MikroTik kültéri wireless AP
Nagy teljesítményű L11UG-5HaxD alaplap kültéri házban, 5GHz-es, 802.11ax rádióval, AP szoftverrel. Bázisnak, kliensnek, vagy pont-pont kapcsolat kiépítéséhez…
Ár: 36.353 Ft + Áfa
(Br. 46.168 Ft)
Részletek
Optikai gyorscsatlakozó SC/APC SM FTTx
Univerzális mechanikus toldó optikai kábelekhez
Ár: 479 Ft + Áfa
(Br. 608 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel E2000/APC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
- Szerelt Optikai patch kábel- E2000/APC-LC/UPC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 7.390 Ft + Áfa
(Br. 9.385 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel E2000/APC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- E2000/APC-LC/UPC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 7.495 Ft + Áfa
(Br. 9.519 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel E2000/APC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 3m
- Szerelt Optikai patch kábel- E2000/APC-LC/UPC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 3m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 7.602 Ft + Áfa
(Br. 9.655 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel E2000/APC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 5m
- Szerelt Optikai patch kábel- E2000/APC-LC/UPC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 5m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 7.814 Ft + Áfa
(Br. 9.924 Ft)
Részletek