Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - M2m

Optikai patch kábel E2000/APC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- E2000/APC-LC/UPC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 7.495 Ft + Áfa
(Br. 9.519 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 2M
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM4 kábel- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.446 Ft + Áfa
(Br. 3.106 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.094 Ft + Áfa
(Br. 2.659 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.094 Ft + Áfa
(Br. 2.659 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel SC/UPC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel - SC-SC duplex csatlakozóval - 9/125um monomódusú - 2m hosszú
Ár: 2.147 Ft + Áfa
(Br. 2.727 Ft)
Részletek
Optikai patch LC/UPC-LC/UPC MM OM3 DX 3mm 2M
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM3 kábel- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.198 Ft + Áfa
(Br. 2.791 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-LC/UPC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.153 Ft + Áfa
(Br. 2.734 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-SC/APC SM DX duplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-SC/APC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.147 Ft + Áfa
(Br. 2.727 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-SC/APC SM SX simplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-SC/APC simplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.074 Ft + Áfa
(Br. 1.364 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-SC/UPC SM DX duplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-SC/UPC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.120 Ft + Áfa
(Br. 2.692 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/APC-SC/UPC SM SX simplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- SC/APC-SC/UPC simplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 1.061 Ft + Áfa
(Br. 1.347 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/UPC-LC/UPC MM OM3 DX 3mm 2M
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-LC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM3 kábel- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.233 Ft + Áfa
(Br. 2.836 Ft)
Részletek
Optikai patch SC/UPC-SC/UPC MM OM3 DX 3mm 2M
- Szerelt Optikai patch kábel- SC-SC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM3 kábel- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.200 Ft + Áfa
(Br. 2.794 Ft)
Részletek
SELEC fogysztásmérő, 1 fázisú, 100A, MODBUS RTU
ESPHome-ba egyszerűen integrálható, DIN sínre szerelhető 1 fázisú fogyasztásmérő. Modbus RTU kommunikációs protokoll (RS485), Mérések: AC áram, AV…
Ár: 17.684 Ft + Áfa
(Br. 22.459 Ft)
Részletek