Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - médiakon

TP-Link MC100CM 100Mbps médiakonverter (Multi-Mode)
A konverter átalakítja az 100BASE-FX optikát 100Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva.   Max sebesség 100Mbps Full-Duplex Hullámhossz: 850 nm …
Ár: 9.934 Ft + Áfa
(Br. 12.616 Ft)
Részletek
TP-Link MC110CS 100Mbps médiakonverter (SM)
A konverter átalakítja az 100BASE-FX optikát 100Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva.   Max sebesség 100Mbps Full-Duplex Hullámhossz: 1310 nm …
Ár: 10.858 Ft + Áfa
(Br. 13.790 Ft)
Részletek
TP-Link MC111CS 100Mbps WDM médiakonverter (SM)
Az MC111CS egy olyan média konverter, ami átalakítja a 100BASE-FX optikát 100Base-TX réz alapú továbbításra vagy fordítva. - Átvitel 1 szálon - A kábel…
Ár: 9.770 Ft + Áfa
(Br. 12.408 Ft)
Részletek
TP-Link MC112CS 100Mbps WDM médiakonverter (SM)
Az MC112CS egy olyan média konverter, ami átalakítja a 100BASE-FX optikát 100Base-TX réz alapú továbbításra vagy fordítva. - Átvitel 1 szálon- A kábel…
Ár: 9.770 Ft + Áfa
(Br. 12.408 Ft)
Részletek
TP-Link MC200CM Gigabit médiakonverter (MM)
A konverter átalakítja az 1000BASE-FX optikát 1000Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva. - Csak Gigabites Ethernet portra csatlakoztatható! - Max. sebesség…
Ár: 12.355 Ft + Áfa
(Br. 15.691 Ft)
Részletek
TP-Link MC210CS Gigabit médiakonverter (SM)
A konverter átalakítja az 1000BASE-FX optikát 1000Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva. Single-mode (monomódusú) - Max. sebesség 1Gbps Full-Duplex…
Ár: 11.899 Ft + Áfa
(Br. 15.112 Ft)
Részletek