Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - mode 2

AQARA FP2 Wi-Fi-s jelenlét-érzékelő, milliméter hullámú radartechnológiával
Az Aqara FP2 Presence Sensor, azaz jelenlét-érzékelő a legmodernebb milliméterhullámú radartechnológiát alkalmazza, amely még az egészen enyhe mozdulatok esetén is pontosan…
Ár: 25.354 Ft + Áfa
(Br. 32.200 Ft)
Részletek
Chateau 5G ax MikroTik wireless mobil router
Mikrotik LTE/5G képes router. Beépített 5G modem segítségével akár 5 Gbps sebességű mobil internetet is megtud osztani. Egyszerre sugároz 2,4 és 5 GHz-en, ax szabvánnyal a…
Ár: 188.969 Ft + Áfa
(Br. 239.991 Ft)
Részletek
Chateau 5G R16 MikroTik wireless mobil router
Mikrotik LTE/5G képes router. Beépített 5G modem segítségével akár 5 Gbps sebességű mobil internetet is megtud osztani. Egyszerre sugároz 2,4 és 5 GHz-en, ax szabvánnyal a…
Ár: 149.165 Ft + Áfa
(Br. 189.440 Ft)
Részletek
Chateau LTE12 MikroTik wireless mobil router
Gyors asztali router dual band wifi-vel és mobilnet csatlakozással. Beépített LTE CAT12 modem segítségével képes akár 600Mbps sebességű letöltésre.…
Ár: 70.855 Ft + Áfa
(Br. 89.986 Ft)
Részletek
Chateau LTE18 ax MikroTik wireless mobil router
Gyors asztali router dual band wifi-vel és mobilnet csatlakozással. Beépített LTE CAT18 modem segítségével képes akár 1.2Gbps sebességű letöltésre.…
Ár: 87.433 Ft + Áfa
(Br. 111.040 Ft)
Részletek
Chateau LTE6 ax MikroTik wireless mobil router
Gyors asztali router dual band wifi-vel és mobilnet csatlakozással. Beépített LTE CAT6 modem segítségével képes akár 300Mbps sebességű letöltésre.…
Ár: 63.325 Ft + Áfa
(Br. 80.423 Ft)
Részletek
Chateau LTE6 MikroTik wireless mobil router
Gyors asztali router dual band wifi-vel és mobilnet csatlakozással. Beépített LTE CAT6 modem segítségével képes akár 300Mbps sebességű letöltésre.…
Ár: 44.662 Ft + Áfa
(Br. 56.721 Ft)
Részletek
hAP ac Lite MikroTik wireless router
Kicsi, gyors és dual band-es! Kisebb irodába, vagy otthonra kiváló.  Választható fekete színű, álló vagy fehér színű fekvő kivitelben! Műszaki paramétereik…
Ár: 18.778 Ft + Áfa
(Br. 23.848 Ft)
Részletek
hAP ac MikroTik wireless router
Kisebb irodába, otthonra kiváló megoldás. 2.4 és 5 GHz-es rádió, gigabit ethernet port, 802.11ac támogatás, USB, SFP port. 2 év garancia. - Triple-chain 2.4 GHz…
Ár: 43.071 Ft + Áfa
(Br. 54.700 Ft)
Részletek
hAP ac2 MikroTik wireless router
Kisebb irodába, otthonra kiváló megoldás. 2.4 és 5 GHz-es rádió, gigabit ethernet port, 802.11ac támogatás, USB port. 2 év garancia - Dual-chain 2.4 GHz rádió…
Ár: 24.757 Ft + Áfa
(Br. 31.441 Ft)
Részletek
HAP ax Lite LTE6 MikroTik wireless router
Gyors, asztali router 2,4GHz ax wifi-vel. Beépített LTE CAT6 modem segítségével képes akár 300Mbps sebességű letöltésre. Használatával megosztható a mobil…
Ár: 31.863 Ft + Áfa
(Br. 40.466 Ft)
Részletek
hAP MikroTik wireless router
Kicsi, olcsó, "okos" és gyors! Kisebb irodába, vagy otthonra kiváló.   2 év garancia   - 5x 10/100 Ethernet port - 2.4 GHz 802.11b/g/n dual chain (2x2 MIMO) rádió - 1x USB port…
Ár: 14.621 Ft + Áfa
(Br. 18.569 Ft)
Részletek
HARDKERNEL ODROID-M1S 8GByte RAM EU
Az ODROID-M1S SBC (single board computer), a korábbi M1 típus kompaktabb változata több GPIO portot, kisebb fogyaztást és több tartozékot hozott. Az ODROID-M1S esetén is a SoC (System on…
Ár: 29.854 Ft + Áfa
(Br. 37.915 Ft)
Részletek
HARDKERNEL USB csatlakozós WiFi/BT Modul 5BK
USB csatlakozós vezeték nélküli WiFi és Bluetooth adapter (802.11ac/a/b/g/n WLAN és BT 4.2) beépített 2,4 GHz-es és 5,8 GHz-es kétsávos antennával. Széles…
Ár: 4.191 Ft + Áfa
(Br. 5.323 Ft)
Részletek
LC/UPC MultiMode MM OM3 optikai pigtail kábel 0.9mm 1.5m
- LC multimódusú OM3- 50/125um pigtail kábel- 1.5m hosszú
Ár: 599 Ft + Áfa
(Br. 761 Ft)
Részletek
LC/UPC MultiMode MM OM4 optikai pigtail kábel 0.9mm 1.5m
- LC multimódusú OM4- 50/125um pigtail kábel- 1.5m hosszú
Ár: 600 Ft + Áfa
(Br. 762 Ft)
Részletek
LC/UPC SingleMode SM 9/125 optikai pigtail kábel 0.9mm 1.5m
- LC monomódusú - 9/125um pigtail kábel - 1.5m hosszú
Ár: 559 Ft + Áfa
(Br. 710 Ft)
Részletek
LHG LTE18 kit MikroTik kültéri mobil kliens
Nagy méretű, kültéri vezetékes router 2/3/4G mobilnet csatlakozással és akár 1.2Gbps sebességű LTE18 modemmel. Nagy nyereségű beépített antennájával…
Ár: 87.432 Ft + Áfa
(Br. 111.039 Ft)
Részletek
LHGG LTE6 kit MikroTik kültéri mobil kliens
Nagy méretű, kültéri vezetékes router 2/3/4G mobilnet csatlakozással és megújult LTE6 modemmel. Nagy nyereségű beépített antennájával kevésbé lefedett…
Ár: 55.191 Ft + Áfa
(Br. 70.093 Ft)
Részletek
LtAP LTE6 kit MikroTik kültéri mobil kliens, GPS
Kültéri, időjárásálló wifi access point 2/3/4G mobilnet csatlakozással és akár 300Mbps sebességű LTE6 modemmel. A három darab SIM kártya foglalat…
Ár: 104.945 Ft + Áfa
(Br. 133.280 Ft)
Részletek
Optikai toldó LC MultiMode MM OM2 duplex
- LC-LC duplex multimódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Ár: 1.162 Ft + Áfa
(Br. 1.476 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC MultiMode MM OM2 Duplex
- SC-SC multimódusú duplex toldó- Optikai kábelek toldására- Patch panelba szerelhető
Ár: 334 Ft + Áfa
(Br. 424 Ft)
Részletek
Optikai toldó SC MultiMode MM OM2 szimplex
- SC-SC multimódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Ár: 302 Ft + Áfa
(Br. 384 Ft)
Részletek
Raspberry Pi 3 Model A+ single board computer
Raspberry Pi 3 model A+ a Raspberry Pi 3 széria legkisebb tagja. A Raspberry Pi 3 model B+ modellhez hasonlóan egy 64-bites 1.4GHz-es quad core processzort tartalmaz és egy kétsávos wifi (2.4 és 5GHz)…
Ár: 10.228 Ft + Áfa
(Br. 12.990 Ft)
Részletek