Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - opt gyors

Cloud Router Switch CRS305-1G-4S+IN asztali
MikroTik SwitchOS és RouterOS-sel ellátott asztali Dual-Boot-os switch. A switch 4 darab SFP+ és 1 darab 10/100/1000Mbps sebességű ethernet porttal, valamint redundáns táplálási…
Ár: 50.771 Ft + Áfa
(Br. 64.479 Ft)
Részletek
Cloud Router Switch CRS312-4C+8XG-RM 1U rack
A switch 4 darab SFP+ vagy 10Gbps sebességű ethernet combo és 8 darab 10Gbps ethernet porttal, valamint redundáns táplálási lehetőséggel rendelkezik. Gyors processzorával…
Ár: 226.770 Ft + Áfa
(Br. 287.998 Ft)
Részletek
Optikai gyorscsatlakozó LC/UPC OM3 FTTx
Univerzális mechanikus toldó optikai kábelekhez
Ár: 2.738 Ft + Áfa
(Br. 3.477 Ft)
Részletek
Optikai gyorscsatlakozó LC/UPC SM FTTx
Univerzális mechanikus toldó optikai kábelekhez
Ár: 1.595 Ft + Áfa
(Br. 2.026 Ft)
Részletek
Optikai gyorscsatlakozó SC/APC SM FTTx
Univerzális mechanikus toldó optikai kábelekhez
Ár: 479 Ft + Áfa
(Br. 608 Ft)
Részletek
Optikai gyorscsatlakozó SC/UPC OM3 FTTx
Univerzális mechanikus toldó optikai kábelekhez
Ár: 638 Ft + Áfa
(Br. 810 Ft)
Részletek
Optikai gyorscsatlakozó SC/UPC SM FTTx
Univerzális mechanikus toldó optikai kábelekhez
Ár: 466 Ft + Áfa
(Br. 592 Ft)
Részletek
Optikai kötőkazetta KÉK
12 szál elvezetéséhez Szabványos távolságú rögzítési pontok Rögzítési pontok a gyorskötöz
Ár: 2.317 Ft + Áfa
(Br. 2.943 Ft)
Részletek
Optikai szerszám csupaszító FTTH kábelhez
Optikai FTTH Drop-kábelek köpenyének biztonságos eltávolítására alkalmas eszköz. Gumírozott nyelének köszönhetően használata kényelmes. Pontos…
Ár: 7.199 Ft + Áfa
(Br. 9.143 Ft)
Részletek
RouterBOARD 1100AHx4 Dude Edition router 1U rack
Rackbe szerelhető, nagyteljesítményű ipari router 4 magos CPU-val, Dude számára optimalizálva, 60GB-os SSD-vel. - 13x Gigabit Ethernet port- AL21400-1400-A0-E-1AN-8-C CPU- 4 x 1.4 GHz- MikroTik RouterOS Level 6…
Ár: 145.728 Ft + Áfa
(Br. 185.075 Ft)
Részletek
TP-Link RE505X AX1500 Wi-Fi Jelismétlő
WiFi 6 Range Extender (lefedettségnövelő) megnöveli a már meglévő WiFi jel erősségét, így a hatótávot is. Garancia: 3 év. RE505X - a legújabb vezeték…
Ár: 28.673 Ft + Áfa
(Br. 36.415 Ft)
Részletek
UAP-AC-M UniFi Access Point, AC Mesh
JELENLEG NEM KAPHATÓ! Otthon, irodában és kültéren egyaránt kiválóan alkalmazható 2.4 és 5GHz-es WiFi access point. Időjárásálló…
Ár: 33.251 Ft + Áfa
(Br. 42.229 Ft)
Részletek
UAP-AC-M-PRO UniFi Access Point, AC Mesh PRO
Otthon, irodában és kültéren egyaránt kiválóan alkalmazható 2.4 és 5GHz-es WiFi access point. Időjárásálló kialakításánál fogva…
Ár: 70.600 Ft + Áfa
(Br. 89.662 Ft)
Részletek
Ubiquiti optikai patch LC-LC SM, kültéri, 30 méter
Ubiquiti, LC-LC SM csatlakozóval szerelt, kültéri, hat szálas optikai kábel. Kiválóan alkalmas telephelyek nagy sebességű összekötésére, adó tornyokban lévő eszközök gyors, optikai összekötésére. - Kültéri, időjárásálló…
Ár: 24.831 Ft + Áfa
(Br. 31.535 Ft)
Részletek
Ubiquiti optikai patch LC-LC SM, kültéri, 60 méter
Ubiquiti, LC-LC SM csatlakozóval szerelt, kültéri, hat szálas optikai kábel. Kiválóan alkalmas telephelyek nagy sebességű összekötésére, adó tornyokban lévő eszközök gyors, optikai összekötésére. - Kültéri, időjárásálló…
Ár: 40.900 Ft + Áfa
(Br. 51.943 Ft)
Részletek
Ubiquiti optikai patch LC-LC SM, kültéri, 90 méter
Ubiquiti, LC-LC SM csatlakozóval szerelt, kültéri, hat szálas optikai kábel. Kiválóan alkalmas telephelyek nagy sebességű összekötésére, adó tornyokban lévő eszközök gyors, optikai összekötésére. - Kültéri, időjárásálló…
Ár: 49.958 Ft + Áfa
(Br. 63.447 Ft)
Részletek
Ubiquiti UF-OLT GPON Optical Line Terminal
Ubiquiti OLT fejegység. 2 darab 10Gbps SFP porttal csatlakozhat a hálózathoz, amit 8 darab passzív PON porttá alakít. Ezt további passzív elosztókkal (1:4, 1:8, 1:16) oszthatjuk szét az előfizetők felé vagy epíthetünk gyors optikai…
Ár: 358.330 Ft + Áfa
(Br. 455.079 Ft)
Részletek
UniFi Building Bridge UBB 60GHz/5GHz pont pont link
60 GHz-es, zavar- és zajmentes összeköttetések kiépítésére alkalmazható vezeték nélküli eszköz. Stabil, gyors adatátvitel. Az eszközpár az UniFi…
Ár: 173.184 Ft + Áfa
(Br. 219.944 Ft)
Részletek