Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - optikai kábel lc-lc

Optikai patch kábel  LC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 1m
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.020 Ft + Áfa
(Br. 2.565 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 10M
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM4 kábel- 10m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 5.689 Ft + Áfa
(Br. 7.225 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 1M
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM4 kábel- 1m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.047 Ft + Áfa
(Br. 2.600 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 2M
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM4 kábel- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.446 Ft + Áfa
(Br. 3.106 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC MM OM4 DX 3mm 5M
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 50/125um multimódusú OM4 kábel- 5m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 3.677 Ft + Áfa
(Br. 4.670 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 10m
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 10m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 3.006 Ft + Áfa
(Br. 3.818 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 2m
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 2m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.094 Ft + Áfa
(Br. 2.659 Ft)
Részletek
Optikai patch kábel LC/UPC-LC/UPC SM DX duplex 3mm 5m
- Szerelt Optikai patch kábel- LC-LC duplex csatlakozóval- 9/125um monomódusú- 5m hosszú- 3mm átmérő
Ár: 2.446 Ft + Áfa
(Br. 3.106 Ft)
Részletek
Optikai toldó LC MultiMode MM OM2 duplex
- LC-LC duplex multimódusú toldó - Optikai kábelek toldására - Patch panelba szerelhető
Ár: 1.162 Ft + Áfa
(Br. 1.476 Ft)
Részletek
Ubiquiti optikai patch LC-LC MM OM3, duplex, 0.5 méter
Ubiquiti, LC-LC MM csatlakozóval szerelt, beltéri optikai kábel. Kiválóan alkalmas routerek, switchek nagy sebességű, optikai összekötésére. - OM3- Gyárilag LC csatlakozóval szerelt- 0,5 méter- Multimódusú (MM) duplex
Ár: 1.879 Ft + Áfa
(Br. 2.386 Ft)
Részletek
Ubiquiti optikai patch LC-LC MM OM3, duplex, 1 méter
Ubiquiti, LC-LC MM csatlakozóval szerelt, beltéri optikai kábel. Kiválóan alkalmas routerek, switchek nagy sebességű, optikai összekötésére. - OM3- Gyárilag LC csatlakozóval szerelt- 1 méter- Multimódusú (MM) duplex
Ár: 2.068 Ft + Áfa
(Br. 2.626 Ft)
Részletek
Ubiquiti optikai patch LC-LC MM OM3, duplex, 2 méter
Ubiquiti, LC-LC MM csatlakozóval szerelt, beltéri optikai kábel. Kiválóan alkalmas routerek, switchek nagy sebességű, optikai összekötésére. - OM3- Gyárilag LC csatlakozóval szerelt- 2 méter- Multimódusú (MM) duplex
Ár: 2.530 Ft + Áfa
(Br. 3.213 Ft)
Részletek
Ubiquiti optikai patch LC-LC MM OM3, duplex, 3 méter
Ubiquiti, LC-LC MM csatlakozóval szerelt, beltéri optikai kábel. Kiválóan alkalmas routerek, switchek nagy sebességű, optikai összekötésére. - OM3- Gyárilag LC csatlakozóval szerelt- 3 méter- Multimódusú (MM) duplex
Ár: 3.109 Ft + Áfa
(Br. 3.948 Ft)
Részletek
Ubiquiti optikai patch LC-LC MM OM3, duplex, 5 méter
Ubiquiti, LC-LC MM csatlakozóval szerelt, beltéri optikai kábel. Kiválóan alkalmas routerek, switchek nagy sebességű, optikai összekötésére. - OM3- Gyárilag LC csatlakozóval szerelt- 5 méter- Multimódusú (MM) duplex
Ár: 3.547 Ft + Áfa
(Br. 4.505 Ft)
Részletek
Ubiquiti optikai patch LC-LC SM, kültéri, 30 méter
Ubiquiti, LC-LC SM csatlakozóval szerelt, kültéri, hat szálas optikai kábel. Kiválóan alkalmas telephelyek nagy sebességű összekötésére, adó tornyokban lévő eszközök gyors, optikai összekötésére. - Kültéri, időjárásálló…
Ár: 24.831 Ft + Áfa
(Br. 31.535 Ft)
Részletek
Ubiquiti optikai patch LC-LC SM, kültéri, 60 méter
Ubiquiti, LC-LC SM csatlakozóval szerelt, kültéri, hat szálas optikai kábel. Kiválóan alkalmas telephelyek nagy sebességű összekötésére, adó tornyokban lévő eszközök gyors, optikai összekötésére. - Kültéri, időjárásálló…
Ár: 40.900 Ft + Áfa
(Br. 51.943 Ft)
Részletek
Ubiquiti optikai patch LC-LC SM, kültéri, 90 méter
Ubiquiti, LC-LC SM csatlakozóval szerelt, kültéri, hat szálas optikai kábel. Kiválóan alkalmas telephelyek nagy sebességű összekötésére, adó tornyokban lévő eszközök gyors, optikai összekötésére. - Kültéri, időjárásálló…
Ár: 49.958 Ft + Áfa
(Br. 63.447 Ft)
Részletek