Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - sc to lc

HARDKERNEL TFT+Touchscreen Shield 3.2 inch
ODROID alaplapokhoz használható 3,2 hüvelykes TFT LCD 320×240 pixeles felbontással és rezisztív érintőképernyővel. Csak csatlakoztni kell az ODROID-C4/N2+ tetejére, 2×13…
Ár: 14.765 Ft + Áfa
(Br. 18.752 Ft)
Részletek
Optikai 19" kihúzható patch panel, 1U, 24xSC, LC duplex, E2000 toldó s
- Kihúzható, 19" RACK-be szerelhető optikai patch panel - 1U magas - 24x SC vagy LC duplex vagy E2000 toldó számára
Ár: 17.129 Ft + Áfa
(Br. 21.754 Ft)
Részletek
Optikai elosztó doboz 16 portos, fali, Braun Group
Optikai műanyag kötő doboz kültéri vagy beltéri használatra, 16 kötéshez. - 2 darab tömszelencés bemenet- 16 darab kimenet- 16 darab SC szimplex vagy LC duplex toldót képes…
Ár: 7.685 Ft + Áfa
(Br. 9.760 Ft)
Részletek
Optikai elosztó doboz 2 portos, fali
Beltéri optikai végződtető doboz 2 szál végződtetéséhez toldók nélkül - 2 darab SC szimplex vagy LC duplex toldót képes fogadni (nem tartozék)- Műanyag ház-…
Ár: 350 Ft + Áfa
(Br. 445 Ft)
Részletek
Optikai elosztó doboz 4 portos, Fali, Braun Group
Beltéri optikai végződtető doboz 4 szál végződtetéséhez toldók nélkül - 4 darab SC szimplex vagy LC duplex toldót képes fogadni (nem tartozék)- Műanyag ház-…
Ár: 1.414 Ft + Áfa
(Br. 1.796 Ft)
Részletek
Optikai elosztó doboz 8 portos, fali, Braun Group
Optikai műanyag kötő doboz kültéri vagy beltéri használatra, 8 kötéshez. - 2 darab tömszelencés bemenet- 8 darab kimenet- 4 darab SC szimplex vagy LC duplex toldót képes fogadni-…
Ár: 5.930 Ft + Áfa
(Br. 7.531 Ft)
Részletek
Optikai gyorscsatlakozó LC/UPC OM3 FTTx
Univerzális mechanikus toldó optikai kábelekhez
Ár: 2.738 Ft + Áfa
(Br. 3.477 Ft)
Részletek
Optikai gyorscsatlakozó LC/UPC SM FTTx
Univerzális mechanikus toldó optikai kábelekhez
Ár: 1.595 Ft + Áfa
(Br. 2.026 Ft)
Részletek
Optikai Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um (STEEL BOX)
- Passzív optikai hálózatok (PON)építéséhez (FTTx)- 1:16 osztás- Acél dobozban- SC/APC csatlakozókkal szerelve
Ár: 8.756 Ft + Áfa
(Br. 11.120 Ft)
Részletek
Raspberry Pi Premium Case RBI Pi 7" Touch Screen ház kijelzőhoz
Raspberry PI LCD-érintőképernyő és alaplap ház • Raspberry pi 2-es modell, Raspberry pi 3-as b modell, Raspberry Pi modell B+• Védelem a Raspberry Pi alaplapnak  és az LCD-érintőképernyőnek• A GPIO érintkezőkhöz és a belső…
Ár: 9.327 Ft + Áfa
(Br. 11.845 Ft)
Részletek
SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
- Gyártó: MikroTik - Típus: S-85DLC05D - Multi-mode - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 550 m - Csatlakozó: LC
Ár: 5.349 Ft + Áfa
(Br. 6.793 Ft)
Részletek
SFP+ modul 10G Multi Mode 850nm, 300m (S+85DLC03D)
- Gyártó: MikroTik- Típus: S+85DLC03D- Multi-mode- 10G SFP+ transceiver- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max. 300 méter - Csatlakozó: Dual LC 2…
Ár: 17.690 Ft + Áfa
(Br. 22.466 Ft)
Részletek