Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - sfp 25

CCR2004-1G-12S+2XS MikroTik ethernet router
Rackbe szerelhető router 12 darab 10Gbps SFP+ és 2 darab 25Gbps SFP28 porttal, valamint redundáns táplálási lehetőséggel rendelkezik. 4 magos processzorával kiválóan alkalmas…
Ár: 184.522 Ft + Áfa
(Br. 234.343 Ft)
Részletek
CCR2004-1G-2XS-PCIe MikroTik PCI-express card
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mailben! PC alaplapba szerelhető PCIe router 2 darab 25 Gigabites SFP28 és…
Ár: 62.641 Ft + Áfa
(Br. 79.554 Ft)
Részletek
CCR2216-1G-12XS-2XQ MikroTik ethernet router
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mailben! Rackbe szerelhető, nagyteljesítményű ipari router 16…
Ár: 845.900 Ft + Áfa
(Br. 1.074.293 Ft)
Részletek
CRS125-24G-1S-2HnD-IN MikroTik switch
MikroTik RouterOS-sel ellátott, vezeték nélküli asztali router, amelynek a sok Gigabit Ethernet portja miatt inkább a switch funkciója kerül előtérbe. - Beépített 2.4GHz b/g/n…
Ár: 89.999 Ft + Áfa
(Br. 114.299 Ft)
Részletek
CRS310-1G-5S-4S+IN MikroTik switch
MikroTik SwitchOS és RouterOS-sel ellátott asztali és rackbe szerelhető Dual-Boot-os switch. 1 darab Gigabites ethernet, 5 Gigabites SFP és 4 darab SFP+ porttal rendelkezik. A Dual Boot lehetővé teszi hogy…
Ár: 62.306 Ft + Áfa
(Br. 79.129 Ft)
Részletek
CRS510-8XS-2XQ-IN MikroTik switch
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mail-ben! Nagy teljesítményű, nagy áthaladó optikai…
Ár: 315.787 Ft + Áfa
(Br. 401.049 Ft)
Részletek
CRS518-16XS-2XQ-RM MikroTik switch
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mail-ben! Nagy teljesítményű, nagy áthaladó optikai…
Ár: 505.531 Ft + Áfa
(Br. 642.024 Ft)
Részletek
EdgeRouter X-SFP
Gyors, költséghatékony, 5 Gigabit Ethernet és 1 SFP portos vezetékes router.   - 1x SFP port (SFP modul nélkül) - 5x Gigabit Ethernet port - Kompakt méret: 142 x 75 x 23 mm - Dual-Core 880…
Ár: 26.999 Ft + Áfa
(Br. 34.289 Ft)
Részletek
MaxLink PSBT-19-16P-250 18 portos POE switch + táp
19 portos switch 16 port POE kimenettel 3 uplink porttal, amiből az egyik SFP combo port. A szabvány POE (802.3af/at) eszközöket automatikusan felismeri és megtáplálja portonként maximum 30 Watt…
Ár: 62.153 Ft + Áfa
(Br. 78.934 Ft)
Részletek
MaxLink PSBT-28-24P-250 28 portos POE switch + táp
28 portos switch 24 port POE kimenettel, 2 darab Gigabites uplink és 2 darab Gigabites SFP combo porttal. A szabvány POE (802.3af/at) eszközöket automatikusan felismeri és megtáplálja portonként…
Ár: 77.595 Ft + Áfa
(Br. 98.546 Ft)
Részletek
QSFP28 modul XQ+31LC02D (mono, 100G, 2km), MikroTik
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mail-ben! Mono módusú QSFP28 modul 4 független, full duplex…
Ár: 69.523 Ft + Áfa
(Br. 88.294 Ft)
Részletek
QSFP28 modul XQ+31LC10D (mono, 100G, 10km), MikroTik
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mail-ben! Mono módusú QSFP28 modul 4 független, full duplex…
Ár: 106.020 Ft + Áfa
(Br. 134.645 Ft)
Részletek
QSFP28 modul XQ+85MP01D (multi, 100G), MikroTik
Csak rendelésre. Az ár tájékoztató jellegű, pontos árajánlatért kérjük érdeklődjön e-mail-ben! QSFP28 modul 4 független, full duplex 25Gbps-es csatornával,…
Ár: 27.204 Ft + Áfa
(Br. 34.549 Ft)
Részletek
SFP modul 1.25G Multi Mode (S-85DLC05D)
- Gyártó: MikroTik - Típus: S-85DLC05D - Multi-mode - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 850 nm - Átviteli táv max 550 m - Csatlakozó: LC
Ár: 5.349 Ft + Áfa
(Br. 6.793 Ft)
Részletek
SFP modul 1.25G Single Mode, 20km (S-31DLC20D)
- Típus: S-31DLC20D - Single-mode (mono módus) - 1.25G SFP transceiver - Switch vagy router SFP portjába - Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max 20 km - Csatlakozó: LC 2 év garancia.
Ár: 7.086 Ft + Áfa
(Br. 8.999 Ft)
Részletek
SFP modul 1.25G Single Mode, 80km (S-55DLC80D)
- Típus: S-55DLC80D- Single-mode (mono módus)- 1.25G SFP transceiver- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: 1550 nm- Átviteli táv max 80 km- Csatlakozó: Dual LC UPC
Ár: 11.692 Ft + Áfa
(Br. 14.849 Ft)
Részletek
SFP modul pár 1.25G Single Mode (S-35/53LC20D)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra S-35LC20D, a másik oldalra S-53LC20D. WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a…
Ár: 21.700 Ft + Áfa
(Br. 27.559 Ft)
Részletek
SFP modul pár 1.25G Single Mode (S-45/54LC20D)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra S-45LC80D, a másik oldalra S-54LC80D. WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a…
Ár: 25.910 Ft + Áfa
(Br. 32.906 Ft)
Részletek
SFP/SFP+/SFP28 direkt kábel 1 méter, MikroTik
Költséghatékony megoldás rövid távolságú optikai portok összekötésére. A direkt kábel segítségével rack szekrényen belüli, vagy…
Ár: 8.889 Ft + Áfa
(Br. 11.289 Ft)
Részletek
SFP/SFP+/SFP28 direkt kábel 3 méter, MikroTik
Költséghatékony megoldás rövid távolságú optikai portok összekötésére. A direkt kábel segítségével rack szekrényen belüli, vagy…
Ár: 12.100 Ft + Áfa
(Br. 15.367 Ft)
Részletek
SFP/SFP+/SFP28 modul  XS+85LC01D (multi, 25G, 100m)
- Gyártó: MikroTik- Típus: XS+85LC01D- Multi-mode- 1/10/25G SFP/SFP+/SFP28 transceiver- Hullámhossz: 850 nm- Átviteli táv max. 100 méter- Csatlakozó: Dual LC 2 év garancia
Ár: 17.918 Ft + Áfa
(Br. 22.756 Ft)
Részletek
SFP/SFP+/SFP28 modul XS+31LC10D (mono, 25G, 10km)
- Gyártó: MikroTik- Típus: XS+31LC10D- Single-mode (mono módus)- 1G / 10G / 25G SFP+ transceiver- Switch vagy router SFP / SFP+ / SFP28 portjába- Hullámhossz: 1310 nm- Átviteli táv max 10 km-…
Ár: 48.036 Ft + Áfa
(Br. 61.006 Ft)
Részletek
SFP/SFP+/SFP28 modulpár XS+2733LC15D
A modulpár két eszközt tartalmaz, a WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a kommunikációt. 2 év garancia. - Adatátvitel: 1/10/25G-…
Ár: 106.488 Ft + Áfa
(Br. 135.240 Ft)
Részletek
TP-Link LS1210GP 10-Port Gigabit Switch 8 PoE+ Porttal
Full Gigabit Portok: 9 × gigabit RJ45 Ethernet portok és 1× gigabit SFP port biztosít akár 20 Gbps kapcsolási kapacitást 61 W PoE Budget: 8 db gigabit 802.3af/at kompatibilis PoE+ port…
Ár: 28.443 Ft + Áfa
(Br. 36.123 Ft)
Részletek