Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - tp 210 g

TP-Link MC210CS Gigabit médiakonverter (SM)
A konverter átalakítja az 1000BASE-FX optikát 1000Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva. Single-mode (monomódusú) - Max. sebesség 1Gbps Full-Duplex…
Ár: 12.172 Ft + Áfa
(Br. 15.458 Ft)
Részletek
TP-Link Tapo C210 Otthoni biztonsági WiFi kamera
Beltéri, forgatható, fejlett éjjellátó móddal rendelkező WiFi-s kamera. 3MP felbontás, mozgásérzékelés, hang és fényriasztás. Garancia: 2 év.
Ár: 17.294 Ft + Áfa
(Br. 21.963 Ft)
Részletek
TP-Link TL-SG2210P Gigabit POE switch SFP porttal
8 darab Gigabit POE és 2 darab SFP portos asztali switch, melynek mind a 8 ethernet portján szabványos POE (Power Over Ethernet) kimenet is van. IP kamerák, IP telefonok távtáplálására…
Ár: 43.595 Ft + Áfa
(Br. 55.366 Ft)
Részletek