Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek
Kapcsolat: +36-53-571-114 | kisker@airlink.hu
Wireless-Bolt

Keresés - ubi switch 8

Qubino Flush PWM Thermostat Z-Wave Plus
A Qubino PWM termosztát ideális a padlófűtési rendszerek vezérlésére. A modul PWM technológiá alkalmaz. A kis méretének köszönhetően szinte mindenhol fel lehet…
Ár: 16.266 Ft + Áfa
(Br. 20.658 Ft)
Részletek
Ubiquiti 48V / 18V POE adapter 802.3af, beltéri
48V/18V beltéri átalakító, bármely POE-s eszköz megtáplálását lehetővé teszi az átlagosnál hosszabb ethernet kábelen, ugyanis a 48V-on kisebb…
Ár: 7.195 Ft + Áfa
(Br. 9.138 Ft)
Részletek
Ubiquiti 48V / 18V POE adapter 802.3af, kültéri
48V/18V kültéri átalakító, bármely POE-s eszköz megtáplálását lehetővé teszi az átlagosnál hosszabb ethernet kábelen, ugyanis a…
Ár: 7.895 Ft + Áfa
(Br. 10.027 Ft)
Részletek
Ubiquiti 48V / 24V Gigabit POE adapter 802.3af, beltéri
48V/24V beltéri átalakító, bármely Ubiquiti POE-s eszköz megtáplálását lehetővé teszi az átlagosnál hosszabb ethernet kábelen, ugyanis a 48V-on kisebb az…
Ár: 7.882 Ft + Áfa
(Br. 10.010 Ft)
Részletek
Ubiquiti 48V / 24V Gigabit POE adapter 802.3af, kültéri
48V/24V kültéri átalakító, bármely Ubiquiti POE-s eszköz megtáplálását lehetővé teszi az átlagosnál hosszabb ethernet kábelen, ugyanis a 48V-on…
Ár: 9.358 Ft + Áfa
(Br. 11.885 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP+ modul UACC-OM-MM-10G-D (multi, 10G)
- Multi-mode- 10G SFP+- Switch vagy router SFP portjába- Hullámhossz: RX/TX 850 nm - Átviteli táv max. 300 méter - Csatlakozó: Dual LC Korábbi cikkszám: UF-MM-10G
Ár: 7.216 Ft + Áfa
(Br. 9.164 Ft)
Részletek