Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Ubiquiti UFiber GPON

Ubiquiti UF-OLT GPON Optical Line Terminal
Ubiquiti OLT fejegység. 2 darab 10Gbps SFP porttal csatlakozhat a hálózathoz, amit 8 darab passzív PON porttá alakít. Ezt további passzív elosztókkal (1:4, 1:8, 1:16) oszthatjuk szét az előfizetők felé vagy epíthetünk gyors optikai…
Ár: 379.900 Ft + Áfa
(Br. 482.473 Ft)
Részletek
UF GPON OLT B+ modul
Monomódusú, Gigabites, passzív optikai modul. - SC/UPC csatlakozó- TX 1490 nm, RX 1310 nm- Downstream 2.5 Gbps, Upstream 1.25 Gbps- Kábel hossz 20km
Ár: 19.999 Ft + Áfa
(Br. 25.399 Ft)
Részletek
UF-Nano GPON CPE
Passzív optikai hálózat ügyféloldali végpont eszköze. Külső kijelzőről leolvasható az aktuális GPON RX-TX kapcsolati sebesség, az RX-TX teljesítmény, IP cím és az adatforgalom is.
Ár: 17.425 Ft + Áfa
(Br. 22.130 Ft)
Részletek