Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Médiakonverter Monomódus

TP-Link MC110CS 100Mbps médiakonverter (SM)
A konverter átalakítja az 100BASE-FX optikát 100Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva.   Max sebesség 100Mbps Full-Duplex Hullámhossz: 1310 nm Átviteli táv max 20/40/60 km Optikai kabel: 9/125 single-mode Csatlakozó: SC,…
Ár: 8.081 Ft + Áfa
(Br. 10.263 Ft)
Részletek
TP-Link MC111CS 100Mbps WDM médiakonverter (SM)
Az MC111CS egy olyan média konverter, ami átalakítja a 100BASE-FX optikát 100Base-TX réz alapú továbbításra vagy fordítva. - Átvitel 1 szálon - A kábel másik végére az MC112CS kell - Max sebesség 100Mbps Full-Duplex - Hullámhossz:…
Ár: 10.384 Ft + Áfa
(Br. 13.188 Ft)
Részletek
TP-Link MC112CS 100Mbps WDM médiakonverter (SM)
Az MC112CS egy olyan média konverter, ami átalakítja a 100BASE-FX optikát 100Base-TX réz alapú továbbításra vagy fordítva. - Átvitel 1 szálon- A kábel másik végére az MC111CS kell- Max sebesség 100Mbps Full-Duplex- Hullámhossz: RX:…
Ár: 9.995 Ft + Áfa
(Br. 12.694 Ft)
Részletek
TP-Link MC210CS Gigabit médiakonverter (SM)
A konverter átalakítja az 1000BASE-FX optikát 1000Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva. Single-mode (monomódusú) - Max. sebesség 1Gbps Full-Duplex - Hullámhossz: 1310 nm - Átviteli táv max. 15 km - Optikai kabel: 9/125…
Ár: 13.846 Ft + Áfa
(Br. 17.584 Ft)
Részletek
Ubiquiti FiberPoE kültéri média konverter
Kültéri Gigabites, SFP portos média konverter. POE feladóként vagy leválasztóként is beköthető, 16-57 Voltig táplálható.
Ár: 9.175 Ft + Áfa
(Br. 11.652 Ft)
Részletek