Bezár
Az oldal sütiket használ a felhasználói élmény fokozása céljából. Az oldal böngészésével elfogadja ezt. Értem Részletek

Keresés - SFP modul pár 10G Single Mode (S 23/S 32LC10D)

SFP+ modul pár 10G Single Mode (S+23/S+32LC10D)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra S+23LC10D, a másik oldalra S+32LC10D. WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a kommunikációt. - Adatátvitel: 10G- Single Mode (mono módus)- Switch vagy router SFP…
Ár: 87.540 Ft + Áfa
(Br. 111.176 Ft)
Részletek
Ubiquiti SFP+ modul pár UF-SM-10G-S (single, 10G, kék+piros)
A modulpár két eszközt tartalmaz, az egyik oldalra UF-SM-10G-S_Tx1270nm (kék), a másik oldalra UF-SM-10G-S_Tx1330nm (sárga). WDM technológia segítségével egyetlen szálon valósítja meg a kommunikációt.   - Adatátvitel: 10G - Single…
Ár: 54.774 Ft + Áfa
(Br. 69.563 Ft)
Részletek